naturopathic medicine – prehľad tém

Trendy alergií

Naturopatická medicína (alebo naturopatia) je založená na presvedčení, že telo sa môže uzdraviť. Jeho cieľom je zlepšiť zdravie, predchádzať chorobám a liečiť choroby prostredníctvom používania biopotravín a cvičení; zdravý, vyvážený životný štýl; a použitie liečby z iných oblastí komplementárnej medicíny. (Tieto liečby zahŕňajú ayurvedu, homeopatiu a bylinné terapie.)

Každý pád, náhle kýchate, kašeľ. Mohlo by to byť zlá; alergie; Je to určite možnosť. Ragweed kvitne hojne v tomto ročnom období; Tieto krásne, padajúce listy sa stávajú plesnivými, hnilobnými vegetáciami po tom, ako sa im darí; zem. A žiadnym prekvapením sa ukázalo, že mnohí ľudia sú citliví na botov; pyl ambrózie a plesne; Roztoče môžu tiež spustiť príznaky alergie na pád. Althoug; sú prítomné celoročne, prachové roztoče sú vyvolané špinavým ventiláciou; systémy. Keď zapnete …

Väčšina tradičných naturopathic lekárov (naturopaths) verí v prírodné terapie, ako sú výživové a životné poradenstvo. Majú tendenciu vyhýbať sa predpisovaniu liekov alebo vykonávaniu operácie. Niektorí naturopáti predpisujú rastlinné lieky, homeopatické riedidlá alebo výživové doplnky. Niektorí môžu vykonávať drobné operácie.

Nesúhlas s praktickými usmerneniami a požiadavkami na udeľovanie licencií v rôznych štátoch viedol k určitému verejnému zmätku o úlohe naturopath.

Ľudia používajú naturopatický liek na podporu dobrého zdravia, prevenciu chorôb a liečbu chorôb. Väčšina naturopathov môže liečiť ušnice, alergie a iné bežné zdravotné problémy. Naturopathy sa snaží nájsť príčinu problému, a nie len liečiť symptómy. Správne vyškolený naturopath spolupracuje s ďalšími zdravotníkmi. On alebo ona bude odkazovať ľudí na iných praktických lekárov pre diagnostiku alebo liečbu v prípade potreby.

Dve bežné obavy o naturopatie sú použitie pôstu a predsudky proti očkovaniu.

Vždy povedzte svojmu lekárovi, ak používate alternatívnu liečbu alebo uvažujete o kombinácii s konvenčnou lekárskou starostlivosťou. Nemusí byť bezpečné spoliehať sa iba na alternatívnu liečbu.

Porozprávajte sa s MD pred pôstom. Pôst znamená nie jesť alebo piť, alebo konzumovať len kvapaliny po určitú dobu. Pôst môže byť nebezpečný, najmä ak máte ochorenie, akým je diabetes; Niektorí naturopáti neveria, že imunizácia je nevyhnutná. Predtým, ako sa vakcíny stali dostupnými, detské ochorenia spôsobili veľký počet úmrtí a dlhodobých zdravotných problémov, ale poskytli prežili prirodzenú imunitu. Výhody vakcín výrazne prevažujú nad rizikami. 1