non-hodgkinovho lymfómu

Nové lieky sa neustále skúmajú a vyvíjajú pre nehodgkinský lymfóm. Musí sa preukázať, že sú bezpečné a účinné pred tým, než lekári môžu predpísať pacientom. Prostredníctvom klinických štúdií výskumníci testujú účinky nových liekov na skupinu dobrovoľníkov s non-Hodgkinovým lymfómom. Po prísnom protokole a starostlivo kontrolovaných podmienkach výskumníci vyhodnotia skúmané lieky, ktoré sú vo vývoji, a merajú schopnosť nového lieku liečiť nehodgkinský lymfóm, jeho bezpečnosť a všetky možné vedľajšie účinky.

Folikulárny lymfóm je rakovina, ktorá postihuje bielych krviniek nazývaných lymfocyty. Pomáhajú vášmu telu bojovať proti infekciám; Existujú dva typy lymfómov: Hodgkinov a non-Hodgkinov, založené na type bielych krviniek, ktoré ovplyvňujú. Folikulárny lymfóm je non-Hodgkinov lymfóm; Keď máte folikulárny lymfóm, choré krvné bunky môžu cestovať do mnohých častí tela, ako sú vaše orgány, kostná dreň a lymfatické uzliny (hrachovité žľazy na krku, slabín a pod rukami, ktoré sú …

Nasledujúce webové stránky ponúkajú informácie a služby, ktoré vám pomôžu nájsť nehodgkinský lymfómový klinický test, ktorý je pre vás najvhodnejší.

TrialCheck

Táto webová stránka, ktorú vypracovala nezisková koalícia skupín boja proti rakovine, je nezaujatá rakovinová klinická skúška a navigačná služba umožňujúca pacientom vyhľadávať rakovinové štúdie na základe ochorenia a lokalizácie.

Národný onkologický inštitút

Táto webová lokalita obsahuje zoznam viac ako 6 000 klinických štúdií rakoviny a vysvetľuje, čo robiť, keď nájdete ten, ktorý si myslíte, že je pre vás to pravé.

ClinicalTrials.gov

Táto webová stránka ponúka aktuálne informácie pre lokalizáciu federálnych a súkromne podporovaných klinických skúšok pre rakovinu.

CenterWatch

Na tejto webovej stránke sú uvedené klinické štúdie sponzorované priemyslom, ktoré aktívne prijímajú pacientov.