normálne kosti a mäkké tkanivá periodontiku

Trendy týkajúce sa orálneho zdravia

MUDr. Adam Husney – Medicína rodiny; Steven K. Patterson, BS, DDS, MPH – zubné lekárstvo

14. novembra 2014

Nájdete tu tipy a triky, ako aj najnovšie správy a výskum o orálnom zdraví.

Momentálne ste

Iba 18,5% mnohých ľudí na svete nikdy netopie. Chýba vám jednoduchým spôsobom, ako urobiť veľký rozdiel v zdraví vašich úst. Bez ohľadu na to, ako dobre kefujete, stále sa vytvára povlak medzi zubami a ďasnami. Niť odstráni potravu zachytenú medzi zubami a odstráni fóliu baktérií, ktorá sa tvorí predtým, než sa zmení na plaketu, čo môže zapríčiniť zápaly ďasien (zápal ďasien), dutiny a straty zubov. Pokúste sa začať používať len jeden zub.

Ste jedným z 31% mnohých ľudí na svete, ktorí nemajú každodennú príchuť. Chýba vám jednoduchým spôsobom, ako urobiť veľký rozdiel v zdraví vašich úst. Bez ohľadu na to, ako dobre kefujete, stále sa vytvára povlak medzi zubami a ďasnami. Štetiny zubnej kefky samotné nemôžu účinne vyčistiť medzi týmito tesnými priestormi. Flossing odstraňuje až 80% filmu, ktorý vytvrdzuje do plaku, čo môže spôsobiť zapálenie ďasien (zápal ďasien), dutiny a straty zubov. Zamerajte sa na ďalšie 3 dni!

Ste jedným z 31% mnohých ľudí na svete, ktorí nemajú každodennú príchuť, ale vy ste na dobrej ceste pozitívne ovplyvniť vaše zuby a ďasná. Bez ohľadu na to, ako dobre kefujete, stále sa vytvára povlak medzi zubami a ďasnami. Štetiny zubnej kefky samotné nemôžu účinne vyčistiť medzi týmito tesnými priestormi. Flossing odstraňuje až 80% filmu, ktorý vytvrdzuje do plaku, čo môže spôsobiť zapálenie ďasien (zápal ďasien), dutiny a straty zubov. Zamerajte sa na všetky 7 dní!

Iba 50,5% mnohých ľudí na svete denne a dobre pre vás, že ste jedným z nich! Bez ohľadu na to, ako dobre kefujete, stále sa vytvára povlak medzi zubami a ďasnami. Štetiny zubnej kefky samotné nemôžu účinne vyčistiť medzi týmito tesnými priestormi. Flossing odstraňuje až 80% filmu, ktorý vytvrdzuje do plaku, čo môže spôsobiť zapálenie ďasien (zápal ďasien), dutiny a straty zubov. Blahoželáme vám k dobrému zvyku v oblasti ústneho zdravia!

Nájdete tu tipy a triky, ako aj najnovšie správy a výskum o orálnom zdraví.

ZDROJE

Zubná asociácia, zdraví ľudia 2010