ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov s roztrúsenou sklerózou

Ak máte roztrúsenú sklerózu, viete, že sa váš stav môže v priebehu rokov značne zmeniť. Môžete dosiahnuť bod, keď potrebujete veľa extra pomoci, aby ste sa postarali o seba a každodenné úlohy.

Ak ste sa diagnostikovali s roztrúsenou sklerózou, autoimunitným ochorením postihujúcim mozog a miechu, mohli by ste pocítiť bolesť okolo trupu. Často sa to nazýva “objatie MS”.

Ošetrovateľské domy zvyčajne poskytujú dva typy starostlivosti

To sa líši od miesta na miesto. Oni často zahŕňajú

Trvá to čas na ich výskum a nájdenie toho, ktorý sa vám páči. Takže začnite vyhľadávať dlho, kým sa budete musieť presunúť do zariadenia. Možno sa budete musieť dostať do čakacieho zoznamu, najmä ak používate vládne finančné prostriedky, ako je Medicaid. Tiež, ak máte v pláne dopredu, môžete urobiť prechod pohybu ľahšie.

Porozprávajte sa s rodinou a opatrovateľmi o službách, ktoré potrebujete. Premýšľajte o tých, ktoré sú pre vás dôležité skôr, ako začnete volat rôzne ošetrovateľské domy.

Opýtajte sa sami seba

Predtým, než plánujete navštíviť domovy s opatrovateľskou službou, ktoré vás zaujímajú, opýtajte sa na voľné pracovné miesta, požiadavky na prijatie, úroveň starostlivosti, ktorú ponúkajú, a ak prijímajú zdravotné poistenie financované vládou.

Ako vy a vaša rodina premýšľate o vašich potrebách dlhodobej starostlivosti, financie budú veľkou časťou rozhovoru. Existujú štyri hlavné možnosti: Medicare, Medicaid, súkromné ​​poistenie a osobné prostriedky. Nie všetky zariadenia akceptujú každý spôsob platby, takže je dôležité, aby ste sa spýtali zamestnancov, aké možnosti majú pri hľadaní domovy dôchodcov.

Je dôležité vedieť, ako sa líšia