výživa v starostlivosti o rakovinu (pdq ®): podporná starostlivosť [] -získajte viac informácií od

-4- RAKOVINA

Online rozhovor

Internetová chat služba LiveHelp® poskytuje používateľom internetu možnosť chatovať online s informačným špecialistom. Služba je k dispozícii od 8:00 do 23:00. Východný čas, od pondelka do piatku. Špecialisti na informácie môžu pomôcť užívateľom internetu nájsť informácie na webových stránkach a odpovedať na otázky o rakovine.

Napíšte nám

Ak chcete získať ďalšie informácie, napíšte na túto adresu

Vyhľadajte na webových stránkach

Webová lokalita poskytuje on-line prístup k informáciám o rakovine, klinických skúškach a iných webových stránkach a organizáciách, ktoré poskytujú podporu a zdroje pre pacientov s rakovinou a ich rodiny. Pre rýchle vyhľadávanie použite vyhľadávacie pole v pravom hornom rohu každej webovej stránky. Výsledky pre širokú škálu hľadaných výrazov budú obsahovať zoznam “najlepších stávok”, editoriálne vybraných webových stránok, ktoré sú najbližšie k zadanému hľadanému výrazu.

Existuje aj veľa ďalších miest na získanie materiálov a informácií o liečbe rakoviny a službách. Nemocnice vo vašej oblasti môžu mať informácie o miestnych a regionálnych agentúrach, ktoré majú informácie o financiách, získaní a liečbe, starostlivosti doma a riešení problémov súvisiacich s liečbou rakoviny.

Nájdite publikácie

Má brožúry a iné materiály pre pacientov, zdravotníckych pracovníkov a verejnosť. Tieto publikácie sa zaoberajú typmi rakoviny, metódami liečby rakoviny, zvládaním rakoviny a klinickými skúškami. Niektoré publikácie poskytujú informácie o testoch na rakovinu, príčiny a prevenciu rakoviny, štatistiku rakoviny a výskumné činnosti. materiály na tieto a iné témy je možné objednať online alebo vytlačiť priamo z lokality Publikácie. Tieto materiály je možné objednať aj telefonicky z Informačnej služby pre rakovinu bezplatne v 1-800-4-CANCER (1-800-422-6237).

: 2014-06-24

Ak sa chcete dozvedieť viac o rakovine ao tom, ako sa s ňou lieči, alebo ak chcete vedieť o klinických skúškach týkajúcich sa vášho typu rakoviny, môžete zavolať na informačnú službu o rakovine na čísle 1-800-422-6237, bezplatne. Vyškolený špecialista na informácie vám s vami môže rozprávať a odpovedať na vaše otázky.

Tieto informácie vytvára a poskytuje Nationa; canc; Inštitút (). Informácie v tejto téme sa od jeho napísania pravdepodobne zmenili. Najaktuálnejšie informácie získate od Nationa; canc; Inštitút prostredníctvom internetovej stránky na adrese http: /; cancer.gov alebo volajte 1-800-4-CANCER.

 Informácie pre verejnosť od Národného inštitútu pre rakovinu